Furlanija Julijska krajina
20 Oktober 2019 Posodobljeno ob 21:51
Šport

Za uvod Cagliari nadigral Genoo

Zmagal je s 3:1; danes še tri vnaprej odigrana srečanja 4. kroga, z večernim milanskim derbijem Milan-Inter
Credits © Ansa Cagliari - Genoa
Cagliari - Genoa
Z vnaprej odigranim srečanjem med Cagliariem in Genoo se je sinoči (20.septembra) začel 4. krog nogomente A-lige. Zmago je slavilo sardinjsko moštvo s 3:1, vsi zadetki pa so padli v drugem polčasu, saj je bil prvi polčas uravnovešen in se je zaključil z 0:0.
A že v prvi minuti drugega polčasa je Simeone domačim priigral prednost s prvim golom. Genoa je zopet zadihala v 83', ko je Kouamé dosegel izenačenje. A veselje je trajalo bore malo, saj je že minuto kasneje Zapata v lastna vrata nesrečno preusmeril Nanezovo podajo, ki je bila sicer namenjena slovenskemu igralcu Birsi, a je ta ni prestregel. Prednost Cagliarija je nazadnje utrdil Joao Pedro, ki je še s tretjim zadetkom zapečatil zmago v 42'.
Že danes bodo na sporedu nova tri srečanja: ob 15.00 Udinese-Brescia, ob 18.00 Juventus-Verona, sobotni spored pa se bo sklenil z milanskim derbijem Milan-Inter.
Nedeljski pari pa so sledeči: Sassuolo-SPAL, Sampdoria-Torino, Lecce-Napoli, Bologna-Roma, Atalanta-Fiorentina, večerna tekma bo Lazio-Fiorentina.